O mně
Svatby
Firmy
Maturitní plesy
Kontakt

Maturitní plesy

Nebráním se žádným nezvyklým nápadům, spontánně se s Vámi vrhnu také do natáčení maturitních filmů plných vtipu a ostrých akcí. Pomůžu s návrhem videa i tvorbou scénáře.

Maturita je formalita, kterou si můžete v září zopakovat. Maturitní ples je událostí pouze jednoho večera a video pak pěknou vzpomínkou na fajn život bez Cermatu.

Pořádný maturák si zaslouží pořádné maturitní video!

Maturitní ples je jen jednou za život, tak proč to bláznovství nezachytit na kameru?

Maturitní ples GJVJ

Gymnázium JV Jirsíka pořádá vždy ty nejzábavnější plesy v Českých Budějovicích. Tentokrát ples doprovázelo heslo „den závislostí,“ tak se podívejte jak takový slavnostní večer závisláků ze 4. A vypadal. Rozjeli to pořádně!

Přehrát

Maturitní ples ČAG

Tématem plesu Česko-anglického gymnázia České Budějovice byla Mamma mia. Na přání studentů jsme se do tematických barev a vzorů vyladili i my s kolegou. Celý večer vládla velmi příjemná atmosféra, kterou jsem se snažil v záznamech zachytit. No, moje úsilí můžete za pár minut posoudit sami.

Přehrát

Pirates of the Caribbean Gymnázium Třeboň

Jeden z nejhezčích pracovních dnů jsem zažil právě při natáčení studentské verze Pirátů z Karibiku. Maturanti měli vše perfektně přichystané, od kostýmů až po všemožné rekvizity, třeba i pirátskou loď. Jejich zapálení pro věc poznáte v prvních pár vteřinách.

Přehrát

Strašlivé maturitní video gymnázia Kaplice

Je to hra, jejíž konec se blíží neúprosným tempem. Dokáže se hlavní aktér dostat ze zajetí včas ven? Postoupí do dalšího levelu nebo prohraje? Podívejte se, jak si s nástrahami opuštěné stavby poradí.

Přehrát

Mafia DUO

Mafiánské video APT2 a P2 SPŠ automobilní České Budějovice. Oceňuji vaše perfektní herecké výkony v tomto thrilleru o budějovickém podsvětí.

Přehrát

Božská komedie

Maturitní video s příběhem a přesahem literatury hodné gymnázia.

Přehrát

Horror story

Trochu jsme se vyřádili a byla to dost zábava. Perfektní příprava ze strany maturantů a je to znát.

Přehrát
Kontakt
01
02
03

01
02
03

01
02
03