O mně
Svatby
Firmy
Maturitní plesy
Kontakt

Svatby

Váš svatební den chci zachytit do jedinečného emotivního filmu.. Vaše štěstí a radost.

Okamžiky, které se už nebudou opakovat. Vy je však budete mít uschované navždy.

Svatební film Hluboká nad Vltavou a Hotel Štekl

Svatební video Jessica a Janko

Přehrát

 

Hochzeitsfilm Judith und Christoph

Hochzeitsvideo Judith und Christoph. Linz, Austria.

Přehrát

Eva a Antonio

Pohádkové svatební video na zámku Hluboká nad Vltavou.

Přehrát

Nikča a Jonáš

Svatební video v Golf & Spa Resort Konopiště.

Přehrát

Svatební video Svachova Lhotka – Svachovka

I svatba v děštivém dni může být krásná. Svatební video Lucky a Jakuba.

Přehrát

Iva a Jakub

Iva a Jakuba se seznámili ... Ne, nebudu prozrazovat. Pusťte si jejich příběh a vše se v tomto krásném video dozvíte. Svatba se odehrávala na místě zvaném Boží oko a některé záběry vznikly na Šumavě.

Přehrát

Svatební video Statek 3

Svatební video Sabiny a Dominika.

Přehrát

Veronika a Pavel

Pro Veroniku jsem dříve natáčel i maturitní ples. Byl jsem tedy velmi potěšen, když mě oslovila s přáním natočení její svatby. Obřad se konal v krásných prostorech kaple Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích a svatební zábava pokračovala na létem provoněném rodinném statku.

Přehrát

Andrea a Lukáš

Den plný veselí a úsměvů, to byla svatba Andrey a Lukáše. Snoubenci své manželství uzavřeli na barokním zámku Jemniště a oslavili jej v nedalekém Resortu Green Valley, který leží uprostřed překrásného údolí.

Přehrát

Robert & Dušan

Na Novém zámku v přírodní rezervaci Kosteleckého zámeckého parku si své nezpochybnitelné „jo“ i „ano“ řekli partneři Robert a Dušan. Jejich velký den proběhl v kruhu rodiny, přátel a byl plný nezapomenutelných okamžiků.

Přehrát
Kontakt
01
02
03

Petr je velký profesionál. Do 10 dnů nám udělal nádherné video ze svatby, skvělá komunikace, přátelský přístup a dobré nápady ohledně míst a způsobu natáčení. Lépe jsme si vybrat nemohli.

Ený Zajícová
01
02
03

Nejvíc doporučuji!!!! Petr je velmi příjemný, spolehlivý, domluva byla rychlá, video jsme dostali do 3 týdnů, měl plno nápadů, svatební hosté si ho skoro ani nevšimli a video, které nám připravil je ta nejhezčí vzpomínka na svatbu, co máme. Všem to tam velmi sluší, záběry jsou krásné, střih skvěle padne do hudby. Byla to ta nejlepší volba pro svatební video!

Kristýna Vinklerová
01
02
03

Péťa je úžasný kameraman. Video, které natočil z našeho velkého dne, je bezkonkurenční. Má velký cit, jak ten celodenní “kolotoč” sjednotit do videa, ze kterého jste nadšení. Nikdy nezapomenu ten pocit, když jsme si s manželem video poprvé pustili. ❤️ Jsem Petrovo velkou fanynkou, na každé nové video koukám. Za mne je to PAN KAMERAMAN.

Lucie Nouzová